״

כשמחזקים יחידים וקהילות, מאפשרים להם, בתורם, לחזק אחרים – זה כוחה של העצמה

״

// דיוויד מיראז׳ //

אנו בקרן מיראז' מאמינים, שכאשר אנו מחזקים אדם, יש לו את הכוח, ולצד זאת, אף את המחוייבות,  לחזק בתורו, את האחר. כך מתרחבים מעגלים של שינוי והעצמה; כך משפרים את פניה של החברה הישראלית כולה.

לפיכך, קרן מיראז' פועלת להעצמתו של הפרט מתוך תפיסת עולם כי לאדם פעיל, משכיל, בריא ושבע רצון, יש יכולת להפוך לאזרח פרודוקטיבי ותורם.

המשותף לכל המיזמים בהם פועלות ה"קהילות" מיראז' הוא – העצמה ותרומה. כל משתתף בפעילות ההעצמה, מתחייב לתרום לחברה, בתחום בו הוא מועצם.

סיוע במימוש הפוטנציאל העצום של הנגב

סיוע במימוש הפוטנציאל העצום של הנגב לצמיחה ולשגשוג

מהלכים לחיזוק ועיצוב פני הקהילה האיראנית בישראל

תכנית לחיזוק תחושת הלכידות והערבות ההדדית של חיילי מילואים

העצמת בני הגיל השלישי באמצעות הנגשתם של אמצעי הטכנולוגיה, לרבות המדיה החדשה

מיזם שמטרתו לוודא כי חיילים בודדים לא יחושו שהם לבד

שותפים

עדכונים אחרונים

עדכונים אחרונים

לאור המצב הייחודי שנוצר במדינת ישראל עקב משבר הקורונה, ובתוכו שינוי מבנה הפעילות של מערכת החינוך ללמידה מרחוק, חברנו לקרן רש"י הפועלת ברחבי הפריפריה בישראל לרכישת מחשבים ניידים וטאבלטים עבור משפחות מעוטות יכולת בנגב. תרומה משותפת זו, שנוצרה הודות לנדיבותם של בעלי הקרנות, הולידה תמיכה של 160,000 $ והעניקה אפשרות שווה ללמידה לעשרות רבות של ילדים ונערים, יהודים וערבים, בנגב.

עדכונים אחרונים

אנו גאים להשיק קמפיין גיוס המונים לתמיכה בחיילים בודדים בתקופה כלכלית קשה זו. הצטרפו אלינו.

עדכונים אחרונים

קרן מיראז', לצד שותפותיה, משיקה את יוזמת DeserTech: יוזמה זו נועדה לגייס בעלי עניין מהמגזר הפרטי, הציבורי והחברתי לטובת יצירת מערכת של השקעות, תמיכות, פעילות טכנולוגית וקידום כלכלי איזורי בנגב בתחומי הטכנולוגיה המותאמת לחיים במדבר:  טכנולוגיות חקלאות, מים ואנרגיה מתחדשת.