הצוות שלנו

הצוות שלנו

ניקול הוד סטרו

ניקול הוד סטרו

מנכ"ל

כמי שגדלה בקולומביה, חברה המאופיינת באי-שוויון, עוני ואלימות, יש בי אמונה עמוקה ביצירת הזדמנויות  לאנשים, כדי להבטיח ששגשוג לא יהיה פריבילגיה עבור מעטים, אלא הזכות של כולם. אני רואה בעבודתי בקרן מיראז' הוכחה חיה לחלום הישראלי – חלום בו כל אחד יכול להשתתף ולשגשג במדינה הזו, מלאת הפוטנציאל וההזדמנויות.

ניקול מביאה עימה ניסיון מקיף בפיתוח בינלאומי, ניהול מלכ"רים ויזמות חברתית בארצות הברית, אמריקה הלטינית וישראל. היא מעריצה נלהבת של חשיבה אסטרטגית וחדשנות לפתרון בעיות מורכבות. ניקול היא מומחית בתכנון ויישום אסטרטגיות של מעורבות חברתית, בניית קהילה ופיתוח כלכלי, שמטרתן להביא לצמיחה גבוהה ולהשפעה משמעותית על החברה. היא בעלת חשיבה מערכתית ומאמינה בגיוון, בשוויון מגדרי, שיתופי פעולה חוצי מגזרים ושילוב של גופים מהמגזר הפרטי על מנת להניע שינוי בר קיימא.

ניקול היא עמיתת קרן ווקסנר ישראל. בעלת תואר ראשון (B.A) במדעי המדינה מאוניברסיטת ניו יורק ותואר שני ( M.A) במנהל ציבורי מאוניברסיטת הרווארד.

עדי בובליל

עדי בובליל

מנהלת בכירה

Quote

חברה המאפשרת לכל אזרחיה ותושביה במדינת ישראל להיות שותפים מלאים ושווי זכויות, תצליח לפעול כחברה המבוססת על עקרונות של צדק חברתי, כלכלי וסביבתי. זוהי חברה אשר תכבד את השונות והפלורליזים הדתי והתרבותי. לכן, אני רואה את תפקידי בקרן כמעצבת תהליכים ומדיניות, תוך שילוב וחיזוק של האינדיבידואל בחברה, כשליחות וחזון שיובילו לשינוי חברתי.

עדי, נשואה ואם לארבעה, עובדת בקרן משנת 2006 והתקדמה בתפקידי הניהול, תוך נגיעה בתחומי עשייה רבים שקידמו את חזונם של בני משפחת מיראז' לאורך השנים.

עדי בוגרת תואר ראשון (B.A) במדעי ההתנהגות והתמחות בפסיכולוגיה, ממכללת עמק יזרעאל ובעלת תואר שני ( M.A) בייעוץ ארגוני במסלול האקדמי של המכללה למנהל. בנוסף, עדי הינה מגשרת מוסמכת, אשר פעלה בהתנדבות בבית משפט השלום באשדוד וסייעה רבות בפתרון קונפליקטים, אשר לא הגיעו לבסוף להכרעת שופט.

את שירותה הצבאי סיימה כקצינת ח"ן – ת"ש בחיל הקשר ואף פיקדה על כל תהליך ההכנה לקצונה של החייל. בתפקידיה הראשונים במכללה, עדי ניהלה מספר תוכניות לימוד יחודיות כגון – "שער פתוח" שנתנה סיכוי שווה לסטודנטים להתקבל להשכלה גבוהה, וכן תוכנית executive  במנהל עסקים בשיתוף עם ברוך קולג' בניו-יורק, ואף הקימה את מסלול התואר השני בפקולטה למשפטים במכללה. בנוסף, עדי ריכזה את כל נושא הסטודנטים העולים מאתיופיה במכללה, תוך מתן מענה יחודי לכל אחד ואחת מהם.

בפועלה בקרן, רואה עדי חשיבות רבה לאפשר לכל אדם באשר הוא – עולה, חייל בודד, משרת מילואים, גמלאי – למצות את הפוטנציאל האישי הטמון בו, ועל ידי כך להפוך אותו לגורם מעצים המעניק גם לאחרים. לשם כך, הקימה עדי קהילות יחודיות הנותנות מרחב אישי לכולם באופן שוויוני, ושמהן צומחת נתינה לכלל החברה בישראל.

סיגל אפרייאט כהן

סיגל אפרייאט כהן

מנהלת פרוייקטים

כמי שעלתה לישראל בגיל צעיר, והתמודדה עם אתגרים שעיצבו את יכולותיי וכישוריי, יש לי את הכבוד והזכות להעניק בחזרה לחברה הישראלית. אני גאה לסייע לבני נוער, צעירים, מבוגרים ונשים, בקבלת ההזדמנות להפוך לאזרחים פרודוקטיביים למען עצמם ולמען החברה.

במסגרת עבודתי בקרן יש לי את היכולת להשפיע על חייהם של אזרחים רבים ולהגשים את חלומי הגדול – לתמוך ולבנות את חוסנה של החברה הישראלית.

סיגל היא בעלת תואר ראשון (B.A) במדעי המדינה ותקשורת ותואר שני (M.A) במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן. יש לה רקע נרחב בניהול מסגרות מוניציפליות ובניהול יוזמות התנדבותיות ותכניות מלגות.

סיגל נולדה בשיראז שבאיראן ועלתה לארץ בילדותה.

הילה סולימאני

מנהלת פרויקטים

Quote

זוהי זכות גדולה עבורי להיות חלק מצוות קרן מיראז׳ ישראל, להעניק ולתרום בחזרה באותם מעגלים כה משמעותיים בחיי. ההזדמנות לסייע לאחר, להשפיע על מאות אנשים ולסלול דרכים חדשות לאנשים נוספים – כל אלה, הופכים את העבודה בקרן למשמעותית וייחודית עבורי בכל יום מחדש.

הילה היא בעלת תואר ראשון (B.A) במדעי החברה ובמדעי היהדות מטעם אוניברסיטת בר אילן ובעלת תואר (M.A) לייעוץ משפחתי בתוכנית ללימודי משפחה במסלול האקדמי של המכללה למנהל. הילה היא גם מנחת קבוצות מקצועית וסיימה לימודי גישור משפחתי באוניברסיטת בר אילן. להילה יש ניסיון רב בתכניות רווחה עירוניות וממשלתיות בכל רחבי הארץ.

כבת למשפחה של עולי איראן, ולאב שהיה חייל בודד, הילה היא הדוגמא המושלמת למעגלי ההשפעה של קרן מיראז'.

סיון כהן שחרי

סיון כהן שחרי

מנהלת פרוייקטים

כמי שמאמינה בתפישות של מעורבות ואקטיביות חברתית וכמי שבחרה לבנות את ביתה בנגב, אין דבר טבעי יותר עבורי, מאשר להצטרף לזרוע פיתוח הנגב של קרן מיראז'. ברור לי שיש עוצמה בנגב והיא נמצאת בממשק שבין קבוצות מגוונות, היוצרות חזון משותף לגבי הדרך בה יש להמשיך את פועלם של החלוצים ולהתאים אותו למאה ה- 21.

הצטרפתי לקרן מיראז' על מנת לקחת חלק משמעותי יותר בעיצוב פניה של המדינה בכלל ושל הנגב בפרט, בו טמון עתידה של ישראל.

סיון היא ילידת חולון ותושבת הנגב מ-2008. בעלת תואר ראשון (B.A) בספרות עברית וחינוך ותעודת הוראה בספרות עברית מטעם אוניברסיטת בן גוריון בנגב. סיון היא פעילה נלהבת בתחומי החינוך והחברה ומאמינה בכוחה של הקהילה לפיתוח וחיזוק תחושת השייכות.

סיוון פעילה בקבוצות מנהיגות אזוריות ומאמינה שהעתיד החברתי והכלכלי של ישראל תלוי בקשר בין הקהילות שבתוכה. סיוון מנהלת פרוייקטים בצוות הנגב של קרן מיראז' ומקדמת פיתוח כלכלי ותכניות לשגשוג אזורי. 

אמיר סלע

אמיר סלע

מנהל פרוייקטים

Quote

״לעולם אל תפקפקו בכך שקבוצת אזרחים קטנה, ידענית ומסורה יכולה לשנות את העולם.״
ג׳וזייה בארטלט, הבית הלבן.

אמיר הוא מתכנן ערים, אקטיביסט והוגה. הוא מוביל את יוזמת התיירות החקלאית בקרן.
אמיר גדל באילת ובילה את מרבית ימיו בטיולים במדבר ובשנירקול בשוניות ים סוף. יש לו תואר ראשון (B.A) בלימודי מזרח תיכון והיסטוריה של עם ישראל מאוניברסיטת בן-גוריון בנגב ותואר שני (M.URP) בתכנון ערים ואזורים מהטכניון. בנוסף, הוא בוגר “תכנית הצוערים לשלטון המקומי” ובעל ניסיון מגוון בעולם התכנון (אסטרטגי, ימי, התחדשות עירונית ותחבורה).
קודם לכן, ניהל את מרכז הלל באוניברסיטת בן-גוריון והיה שליח הסוכנות היהודית לאוניברסיטאות מישיגן סטייט וייל.
אמיר הוא חובב דרום מזרח אסיה ומבקר שם תכופות.
הוא נשוי לשני ואב לסוף.

שלומית אגם

שלומית אגם

מנהלת כספים ותפעול

אני גאה להיות חלק מצוות דינמי, מקצועי ומחוייב, הפועל מידי יום לחיזוק החברה בישראל, בהתאם לרוח המנהיגות והחזון של משפחת מיראז'.

שלומית היא רואת חשבון ובעלת תואר ראשון (B.A) בחשבונאות וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ובעלת ניסיון של למעלה משני עשורים בניהול כספים במגזר הפרטי ובעמותות ומלכ"רים. שלומית היא כוח משמעותי המניע את התכנון הכלכלי ואת ביצוען של תכניות ויוזמות הקרן.